29-03-2023, 09:17 AM
(29-03-2023, 09:01 AM)Bigiron Wrote: Production cost . Is $4.59.
Profit $1 each plate of chicken rice
Have to sell above 3000 plates each month in order to survive
Answer not a fool according to his folly, lest you also be like him" (Proverbs 26:4)