28-09-2023, 12:35 AM
Now just one stick can cost 70cent some sell 80cent
I guess soon one dollar per stick also possible …
Last time good old days 80s 90s is 20 cent
Can buy 100 sticks eat till happy and price is reasonable now seem like that satay lover go Malaysia eat ?
I guess soon one dollar per stick also possible …
Last time good old days 80s 90s is 20 cent
Can buy 100 sticks eat till happy and price is reasonable now seem like that satay lover go Malaysia eat ?